Уго Льоріс: «Буде бій»

Динамо Київ 15 Листопада, 06:15 587
Уго Льоріс: «Буде бій» | 19-27
Голкіпер збірної Франції Уго Льоріс запевнив, що перемога в сьогоднішньому матчі проти України буде дуже важкою.

«Нульова нічия – хороший чи поганий результат? Залежно від в гри, але у п’ятницю буде бій. Потрібно нав’язати силову боротьбу.

Ми грали проти українців на ЄВРО-2012, але команда Михайла Фоменка є найсильнішою, яка була досі. В збірної України хороша колективна гра, але ми знаємо що їм протиставити», - цитують Льоріса французькі ЗМІ.