- Всі ми сподіваємося, як і раніше сподівалися, що все буде добре.
- Якби ви зайшли в роздягальню до гравців, що б їм сказали?
- По-перше, я туди не зайду, тому що там є головний тренер, який знає, які слова сказати, і як їх сказати.
А якби мені така можливість випала, я б одне сказав: ми завжди повинні бути сильнішими. Хоч трохи, але сильніше, - наводить слова Конькова канал "Футбол".