Анатолій Коньков: "Ми завжди повинні бути сильнішими"

Динамо Київ 15 Листопада, 15:26 716
Анатолій Коньков: Ми завжди повинні бути сильнішими | 19-27
Президент ФФУ Анатолій Коньков напередодні матчу з французами передав футболістам збірної України слова підтримки:

- Всі ми сподіваємося, як і раніше сподівалися, що все буде добре.

- Якби ви зайшли в роздягальню до гравців, що б їм сказали?

- По-перше, я туди не зайду, тому що там є головний тренер, який знає, які слова сказати, і як їх сказати.

А якби мені така можливість випала, я б одне сказав: ми завжди повинні бути сильнішими. Хоч трохи, але сильніше, - наводить слова Конькова канал "Футбол".