Михайло Фоменко: «Було б краще, якби було три нуль»

Динамо Київ 15 Листопада, 22:21 2430
Михайло Фоменко: «Було б краще, якби було три нуль» | 19-27
Тренер збірної України після перемоги над Францією 2:0, як і завжди, залишився виваженим і спокійним в післяматчевих коментарях.

Тренер збірної України Михайло Фоменко після перемоги над Францією 2:0, як і завжди, залишився виваженим і спокійним в післяматчевих коментарях.  

– Два нуль, в принципі результат, якого мало хто очікував. Вийшли на гру, якби не думали, що можна перемогти, то, напевно,  відмовилися б виходити

– Перший і другий тайм команда грала дуже дисциплінованою. Але було видно, що гра в атаці не дуже виходила. Що ви сказали команді?

– Щоб  вони виконали ті настанови, які були перед грою.

– Команда зіграла героїчно. Чи варто було налаштовувати гравців на матч ?

– На такі матчі не варто налаштовувати гравців.

– Чи була якась особлива оборона проти Рібері ?

– Звичайно. Хтось краще грає, хтось гірше. Ми знайшли спосіб його нейтралізувати.

– Ви враховували манеру суддівства Чакіра ?

– Звичайно, ми попереджали гравців, у нас же 10 футболістів на картках. Сказали, що б не було відповідей на провокації, розмов з суддями. Що вийшло - те вийшло.

– 2:0 - хороший результат результат?

– Скажемо після другого матчу. Було б краще, якби було три нуль. Моменти були, і ми могли забити. Психологічно команда була готова до гри. Вони це показали. Провали пішли за рахунку 2:0. А так – тримали, як це й потрібно.

Переломний момент? Зразу й не скажеш. Емоції залишились там. Переломним моментом став забитий гол».

- Очікували більшого від Франції?

- Ні. Ми багато матчів переглянули за участю Франції. Знали, що ця команда укомплектована дуже хорошими футболістами, які грають в хороших клубах і не просто грають, а є лідерами. Так що – Франція є Франція.