«Шкода «Дніпро». Боляче дивитися на український футбол в цілому. Через відсутність правил і відповідальності власників клубів чемпіонат деградує», - написав Левченко в своєму Твіттері.
«Шкода «Дніпро». Боляче дивитися на український футбол в цілому. Через відсутність правил і відповідальності власників клубів чемпіонат деградує», - написав Левченко в своєму Твіттері.