Олександр Кучер - перший гравець збірної України, що отримав в її лавах дві червоні картки

Динамо Київ 15 Листопада, 22:38 1256
Олександр Кучер - перший гравець збірної України, що отримав в її лавах дві червоні картки | 19-27
На 90 +5- й хвилині першого стикового матчу за право брати участь у фінальному турнірі чемпіонату світу-2014 між Україною та Францією головний арбітр поєдинку турок Джюнейт Чакир вилучив з поля захисника нашої збірної Олександра Кучера.

На 90 +5-й хвилині першого стикового матчу за право брати участь у фінальному турнірі чемпіонату світу-2014 між Україною та Францією головний арбітр поєдинку турок Джюнейт Чакир вилучив з поля захисника нашої збірної Олександра Кучера.

Тим самим гравець "Шахтаря" став першим в історії гравцем національної команди, що отримав в її лавах дві червоні картки.

Першого разу Кучер проштрафився подібним чином у 2011-му, у товариській грі між Україною та Австрією. То видалення стало для нашої національної команди "ювілейним", 10-м. Нинішня червона картка Кучера - 14-а.