Капітан збірної України Русла Ротань в ефірі «Шустер live» прокоментував перемогу «жовто-синіх» над збірною Франції.
- Сьогодні був дуже важкий матч. Це збірна Франції розчарувала чи ви були занадто хорошими?
- Не треба говорити про Францію. Ми побудували гру, треба було витрачати багато сил на те, що б стримати Рібері. Дякуємо вболівальникам за підтримку.
- Спочатку було видно, що якщо все не прорахувати, то можна легко втратити м'яч. Що тобі сказав Фоменко?
- Грати спокійно, більше уваги приділити Рібері, тому я менше ходив в атаку.
- Жовта картка «тисла»?
- Звичайно, але я намагався не думати про це.
- Чи може Франція створити проблеми в Парижі?
- Звичайно. Нам варто відкинути ейфорію і не забувати, що це дуже сильна збірна і там є гравці, які можуть вирішити результат матчу самі.
- Могло бути 3:0…
- Так, могли забити 3-ій, але це все одно дуже хороший результат, адже й могли пропустити. Матч у Франції залишається головним.
- Всі говорять, що гра змінилася з виходом Безуса. Він краще відіграв за Едмара?
- Едмар добре зіграв в обороні. Рому досить сильно освіжив гру, французи більше втомилися, вони йшли вперед і у нас з'явилися моменти, коли могли забивати третій.
15.11.13 - Руслан Ротань - Україна 2:0 Франція по 1927_kiev_ua