Костянтин Віхров: "Арбітр рівно відсудив матч"

Динамо Київ 15 Листопада, 23:18 656
Костянтин Віхров: Арбітр рівно відсудив матч | 19-27
Після перемоги збірної України над Францією (2:0) у першому матчі плей-офф до Чемпіонату світу в Бразилії своїми враженнями в ефірі телеканалу «Інтер» поділився колишній технічний директор Костянтин Віхров.

- Арбітр встановив планку фіксації фолів, і дотримувався її протягом всієї гри. Він знав, що буде така гра, дуже напружена гра. Тому на перших хвилинах картки арбітр не показував, чекав саме такої ситуації, де зіграють у футболістів нерви. Ось в кінці гри, коли нерви заграли у французів, і противник трохи розгубився, почалися картки. Треба відзначити, що арбітр однаково фіксував порушення протягом всього матчу на будь-якій ділянці футбольного поля. Це пов'язано і з пенальті. Серйозних претензій до арбітра немає: він рівно відсудив матч, без тривог.