"Позитивний результат. Так, я порушив свідомо, йшов на фол. Суперник прокидав повз мене і міг небезпечно вийти до наших воріт. 2:0 - все-таки краще, ніж 2:1. Дискваліфікація? Поки рано думати. Михайло Іванович знайде вихід. Тренер подякував за перемогу, але поки що зроблено лише половину справи", - наводить слова Кучера кореспондент "Чемпионат.com" Артем Омельяненко.
Кучер: свідомо йшов на фол, щоб запобігти небезпеки біля наших воріт
Захисник збірної України Олександр Кучер поділився враженнями від гри команди в матчі проти збірної Франції, а також прокоментував епізод зі своїм вилученням в кінці зустрічі.