Монзуль дебютувала в УПЛ з червоної картки в першому таймі
Футбол України3 Квітня, 12:55 2193
Кращий арбітр-жінка 2015 року за версією ФІФА Катерина Монзуль видалила футболіста в своєму першому матчі «Волинь» - «Чорноморець» в рамках українського чемпіонату.
Дві жовті картки за дві хвилини отримав гравець «Чорноморця» Артем Філімонов.
Нагадаємо, Монзуль - перший арбітр-жінка, що обсулуговує матч Прем'єр-ліги.