Самір Насрі: "Вдома потрібно зробити подвиг"

Динамо Київ 16 Листопада, 07:39 1768
Самір Насрі: Вдома потрібно зробити подвиг | 19-27
Півзахисник збірної Франції Самір Насрі сподівається на кінцевий результат у двоматчевому протистоянні зі збірної України, незважаючи на поразку у першому поєдинку.

- Програш з рахунком 0:2 - дуже прикрий результат. Наші атаки не завершувались ефективно, за що ми були покарані. Крім того, нам не пощастило в моментах із пропущеними м'ячами. В обох випадках Льорісу лише трохи не вистачало, щоб впоратися з ударами.

Але це всього лише перший тайм протистояння. Вдома нам потрібно зробити подвиг, - цитує Насрі BFMTV.