Голкіпер збірної України Андрій П'ятов після перемоги над збірною Франції сказав, що радіти ще рано. Нагадаємо, матч завершився з рахунком 2:0.
«Чого радіти? Може, там будемо радіти, а поки треба готуватися до матчу-відповіді. Звичайно, розбирали гру французів. Моменти були і у них, можна сказати, хлопці добре підготувалися і добре зіграли. Тренер вирішуватиме, ким замінити дискваліфікованих . У нас всі викликані гравці готові грати, немає проблем з цим. Будемо доводити в другому матчі, що гідні вийти на чемпіонат світу. Поле все покаже», - підсумував П’ятов.