Андрій Ярмоленко: «Ми прекрасно розуміємо, яка гра на нас чекає в Франції». ВІДЕО

Динамо Київ 16 Листопада, 09:04 1956
Андрій Ярмоленко: «Ми прекрасно розуміємо, яка гра на нас чекає в Франції». ВІДЕО | 19-27
Нападник київського «Динамо» і збірної України Андрій Ярмоленко прокоментував результат матчу Україна – Франція – 2:0.

В першому таймі ми намагались пресингувати, але це не дуже виходило. Другий тайм грали на відборах і після них намагались організувати контратаку.

- Не здалось, що французи приїхали грати на нічию?

- Не знаю. Мабуть, ми просто зони всі перекрили і не давали їм нормально крати. Швидше за все – це наша заслуга. Вони часто перекривали центр поля. Добре, що є Зозуля. Вн сьогодні – молодець.

- Готувались пробивати пенальті?

- Просто була впевненість, що заб’ю. Нехай і не так переконливо.  

- Французи вже не будуть нас недооцінювати у матчі-відповіді?

- Я не знаю. Запитайте у французів, як в них там з «недооцінкою».

- Шанси були 50 на 50. Тепер 60 на 40?

- У Франції буде ще важче грати, так що ми спокійно відносимось до  цього результату.

- Обговорювали момент в кінці матчу з Безусом, коли могли третій забити?

- Звісно, обговорювали. Нічого страшного. Звичайний ігровий момент, кожен може помилятися.

- 3:0 – зняли б всі питання?

- 2:0 – теж хороший результат. Будемо налаштовуватися на наступний матч. Ми прекрасно розуміємо, яка гра на нас чекає в Франції, знаємо якою вона буде важкою. 


15.11.13 - Андрій Ярмоленко - Україна 2:0 Франція по 1927_kiev_ua