В першому таймі ми намагались пресингувати, але це не дуже виходило. Другий тайм грали на відборах і після них намагались організувати контратаку.
- Не здалось, що французи приїхали грати на нічию?
- Не знаю. Мабуть, ми просто зони всі перекрили і не давали їм нормально крати. Швидше за все – це наша заслуга. Вони часто перекривали центр поля. Добре, що є Зозуля. Вн сьогодні – молодець.
- Готувались пробивати пенальті?
- Просто була впевненість, що заб’ю. Нехай і не так переконливо.
- Французи вже не будуть нас недооцінювати у матчі-відповіді?
- Я не знаю. Запитайте у французів, як в них там з «недооцінкою».
- Шанси були 50 на 50. Тепер 60 на 40?
- У Франції буде ще важче грати, так що ми спокійно відносимось до цього результату.
- Обговорювали момент в кінці матчу з Безусом, коли могли третій забити?
- Звісно, обговорювали. Нічого страшного. Звичайний ігровий момент, кожен може помилятися.
- 3:0 – зняли б всі питання?
- 2:0 – теж хороший результат. Будемо налаштовуватися на наступний матч. Ми прекрасно розуміємо, яка гра на нас чекає в Франції, знаємо якою вона буде важкою.
15.11.13 - Андрій Ярмоленко - Україна 2:0 Франція по 1927_kiev_ua