Лукман Аруна: «Мій шлях до збірної залежить від успішних виступів за київське «Динамо»

Динамо Київ 16 Листопада, 09:38 652
Лукман Аруна: «Мій шлях до збірної залежить від успішних виступів за київське «Динамо» | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» Лукман Аруна розповів, як успішна гра за «біло-синіх» може допомогти йому повернутися до національної збірної Нігерії.
 
- Лукмане, наскільки складно підтримувати високий рівень гри, необхідний у київському «Динамо»?
 
- Пояснити це все доволі просто. Найнеобхідніша річ – це наполеглива праця на тренуваннях. Я працюю дуже старанно для того, щоб потрапляти до числа перших одинадцяти. Я хочу грати для того, щоб глядачі могли побачити, що я можу показати на футбольному полі. Якщо ти вперто працюєш, то тоді ти і граєш. Це і є найважливішим.
 
- Які в тебе взаємини з головним тренером?
 
- Лише тренер може вирішити, наскільки хороший та готовий до гри футболіст. Звичайно, якщо я на полі щось роблю не так, то тренер пояснює мені, що я маю виконати відповідно до його вимог.
 
- Тобі вдалося в цьому сезоні забити вже кілька голів. Чи були вони забиті завдяки роботі над собою чи так сталося ситуативно?
 
- Я не змушую свій мозок постійно думати про забиті м'ячі. Я просто думаю, що якщо з'явиться така можливість, то я не маю її втратити. Для мене головне вийти на поле та проявити себе з найкращого боку. Якщо в мене є можливість для удару, то я намагаюся його завдати. Що стосується передач, то справа йде аналогічним чином. Я віддам пас, якщо мій партнер по команді перебуває у вигідній позиції.
 
- Чи допомагає тобі те, що в київському «Динамо» у тебе є співвітчизник Ідейє Браун?
 
- Ми разом у Києві вже два роки й знаємо один одного дуже добре. Браун – мій хороший друг, і ми чудово знаємо, що необхідно у грі. Я вдячний йому за хороші слова, коли його запитують, чому ми разом не граємо за національну збірну. На жаль, він не тренер, він просто висловлює свою думку, для того щоб у мене з'явився шанс на запрошення, що є для мене дуже важливим.
 
- Які в тебе почуття, коли Ідейє їде до табору збірної Нігерії, а ти залишаєшся у клубі?
 
- Почуваюся не дуже комфортно, можна навіть сказати погано. Але найголовніша річ, як я й сказав раніше, полягає в тому, що я маю добре грати за свій клуб та тренуватися щосили. Я твердо знаю, що я молодий, і в мене будуть шанси бути викликаним до збірної Нігерії. Мій шлях туди залежить від успішних виступів за київське «Динамо». Саме звернувши своєю грою за клуб увагу тренерів збірної, я можу до неї отримати виклик.