«У восьми матчах 2016 року нападники «Динамо» забили два м'ячі. Якщо так далі піде, то жоден з форвардів команди не зможе підкорити рубіж в 10 голів за сезон. А ми говоримо - чемпіонат слабкий. Спробуй ще забити!
Втім, не в цьому справа. Хоча в цьому - теж», - написав Гресь на своїй сторінці у Facebook.