Дешам: "Україна знешкодила Рібері"

Динамо Київ 16 Листопада, 13:33 1848
Дешам: Україна знешкодила Рібері | 19-27
Наставник збірної Франції згоден з тим, що супернику вдалося закрити лідера його команди, повідомляє сайт Lequipe.

Наставник збірної Франції згоден з тим, що супернику вдалося закрити лідера його команди, повідомляє сайт Lequipe.

"Очевидно, збірна Україна знала про силу Франка Рібері. Суперник зіграв проти нього дуже агресивно. Було багато фолів, які суддя не карав".

"Україна просто виключила Рібері з гри. У нього було дуже мало шансів обіграти когось один в один, завжди була підстраховка".
 
"Взагалі, нашим футболістам залишили дуже мало вільного простору", - вважає Дідьє Дешам.
 
Нагадаємо, що перший матч закінчився із рахунком 2-0 на користь жовто-блакитних, відзначились Роман Зозуля та Андрій Ярмоленко із пенальті.