Фрунцузькі вболівальники: "Ми їдемо в Ріо ... на карнавал"

Динамо Київ 16 Листопада, 14:14 5521
Фрунцузькі вболівальники: Ми їдемо в Ріо ... на карнавал | 19-27
35 найбільш "веселих" коментарів французьких вболівальників, після поразки збірної Франції у матчі з Україною.

Вчора на полі був той чоловік, який вже уявив себе володарем «Золотого М'яча» -2013? (Anthony Razafindramanana)

І всі так були раді вдалому жеребу? Час спускатися на землю, хлопці (DayDay ElChocolatín)

Бразильські повії видихнули з полегшенням (Jimmy Siis)

Ви ще дивуєтеся? Та половина хлопців з цієї команди навіть не знає, де знаходиться Бразилія на карті (Mathieu Brito)

Ми можемо скаржитися на погане суддівство турецької бригади, але проблема не в них. Рібері з 10 передач допускає 8 помилок. Ось наша головна проблема. Насрі, який заробляє 10 млн. фунтів на рік, ходив по полю, як черепаха, і єдиний по-справжньому небезпечний момент він благополучно зіпсував. Смішно, але команда стала грати навіть краще після видалення Косьельни (Mathieu Banc)

Цікаво, що з нами б зробили португальці або шведи? (Balthazar Lopes)

Перестаньте змішувати з лайном нашу збірну, ми все ще можемо поїхати до Бразилії. Вперед, Франція! (Paul Morillon)

І всі ці клоуни у Федерації Футболу Франції намагалися змусити нас повірити, що всі проблеми в збірній були через Доменека? (Abraham Caz)

Ми їдемо в Ріо .... на карнавал (Benoît Carrière)

Нарешті нам вказали на наше місце у світовому футболі. Україна нам наочно продемонструвала, як треба грати за збірну, а не за гроші. Показала, як треба битися на кожному відрізку поля, віддавати себе всім серцем на полі. Браво, українські хлопці проявили справжню мужність і довели, що вони команда. А нам треба будувати нову команду перед наступним ЄВРО (Daniel Lutman)

У цей момент, коли збірна потребує нашої підтримки, мені навіть не хочеться за неї вболівати (Jacqueline Schlencker)

Жахливий матч, просто провал. Але у всьому можна знайти позитив: наші жінки будуть раді наступного літа, їм дістанеться більше нашої уваги (Alain Chevalier)

У цієї команди просто немає ЯЄЦЬ (Nanie Blanchard)

Гра рукою - наш єдиний шанс потрапити до Бразилії (Mickaël Brignone)

Ну що, коли вводимо податок 75% для футболістів? Сьогодні або у вівторок? (Didier Blondin)

Ви хотіли побачити хлопців, які поважають форму збірної? Тоді вам потрібно дивитись регбі, а не футбол (Didier Courtin)

«Золотий м'яч» повинен отримати Роналду, а не цей клоун Рібері (Geoffrey Variengien)

Суддя - це просто катастрофа. Сподіваюся, у матчі-відповіді нам більше пощастить з суддівством (Julien Lignon)

Евра, може вже час на пенсію? (Evanidson Robinho)

Навіщо я дивився це лайно, ну навіщо? (Zakzouk Deglat)

Просто у цих хлопців немає мотивації, їм наплювати на збірну, їх в першу чергу турбують їх рахунки у банках (Lcv France)

Хто призначає таких суддів на матч? Суддя практично не бачив фолів на наших гравцях і свистів дуже мало на нашу користь (Jean - yves Leisen)

Дешама звільнять, якщо ми не поїдемо в Бразилію (Samy Cantou)

Як же чудово тут, в коментарях. Вітаю всіх з поразкою (Sylvin Badet)

Україна - ідеальний жереб? Тепер всі бачать на скільки (Guillaume Braem)

А де був так званий кращий гравець світу? Сподіваюся, м'яч віддадуть КріРо (Bakai Ousmane)

Люди, не смішіть. Що за соплі у бік суддівства? Або ми всі вже забули руку Анрі? (Lionel Chevallier)

Мені здається, наші зірки просто зазналися, якщо не бачили в хлопцях з України суперника перед матчем, за це й були покарані (Serge Paysant)

Для наших «фахівців» на ТБ Україна була найлегшим суперником, навіть Ірландія кілька років тому була сильнішою, як нам говорили. Я сміявся в голос, коли слухав це. Ніхто не говорив про те, що у нас немає ні колективу, ні гри, не своєї філософії, всі раділи легкому супернику. Що в результаті? Радійте далі (Nicolas RZ)

Лол, як же вас смішно читати. Чому просто не визнати - Україна була сильнішою від нас? (Niggiz Crapulax)

Заздрю ​​українцям, в них є КОМАНДА (Walter Bourges)

А я все одно хочу сказати хлопцям дякую. Дякую, дякую за те, що ми в черговий раз не зганьбимося, як це було в Південній Африці (Niamor Relou)

Дякую, УКРАЇНА (Fally Liputa Nelka)

Яка прекрасна команда в України: хороші гравці, мотивовані і налаштовані на перемогу проти збірної сенаторів, які уявили себе богами. Хлопці, пора поступитися дорогою молодим, нам потрібна нова збірна (Alban Cavignac)

Гарний урок для нас. Радує, що наші зірки на власні очі побачили, що таке команда на полі (Thierry Deyglun)

Нам краще пропустити цей чемпіонат світу, щоб нас там в черговий раз не принизили (Losha Manassé Alberto)