Поєдинок пройшов на навчально-тренувальній базі клубу в Конча-Заспі і складався з двох таймів по 40 хвилин.
На старті другого тайму підопічні Олега Блохіна відкрили рахунок зусиллями Бельханда, проте незабаром Динамо-2 зрівняло рахунок завдяки точному удару Артема Кравця, а через 13 хвилин команду Першої ліги вивів вперед Яремчук, встановивши підсумковий рахунок на табло.
Динамо - Динамо-2 1:2
Голи: Бельханда, 51 - Кравець, 57 , Яремчук, 70.
Динамо: Шовковський (Рибка, 30; Шевченко, 55), Даніло Сілва, Скидан, Лухтанов, Тремулінас, Вукоєвич, Савченко, Макаренко, Дуду, Бельханда, Мбокані.
Динамо - 2: Тимофєєв (Бонь, 41), Акубардія, Юссуф, Трубочкін (Балан), Сірник (Чорноморець, 41), Цибульник, Суарес, Мякушко, Каверін, Маїк (Кравець, 41), Панфілов (Яремчук, 41).