У »мерсісайдців» дружні стосунки із «джмелями» і навіть гімн у них один на двох: пісня, написана американськими композиторами - «You'll never walk alone».
Вболівальники «Ліверпуля» та «Боруссії» разом заспівали «You'll never walk alone»
Напередодні матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи «Ліверпуль» - «Боруссія» вболівальники обох команд в центрі Ліверпуля заспівали пісню «You'll never walk alone».