- На жаль, ми провалили другий тайм. Після пропущеного голу, було помітно, що команда підсіла фізично. Але Франція може грати значно краще, і я переконаний, що у вівторок ми побачимо зовсім іншу команду.
0:2 - це багато, але в рідних стінах ми повинні грати по-іншому. Я вірю в команду, - цитує Ле Гре rmcsport.fr.!