Президент федерації футболу Франції: "0:2 – це багато"

Динамо Київ 17 Листопада, 11:42 949
Президент федерації футболу Франції: 0:2 – це багато | 19-27
Президент федерації футболу Франції, Ноель Ле Гре, вірить у те, що «триколірним» під силу відіграти гандикап у України (0:2).

- На жаль, ми провалили другий тайм. Після пропущеного голу, було помітно, що команда підсіла фізично. Але Франція може грати значно краще, і я переконаний, що у вівторок ми побачимо зовсім іншу команду.

0:2 - це багато, але в рідних стінах ми повинні грати по-іншому. Я вірю в команду, - цитує Ле Гре rmcsport.fr.!