Дідьє Дешам: «Повинні використати шанс, який маємо»

Динамо Київ 17 Листопада, 12:42 1456
Дідьє Дешам: «Повинні використати шанс, який маємо» | 19-27
Відповідаючи на питання журналіста Telefoot головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам відзначив гру збірної України в першому матчі та розповів, як він налаштовує гравців на матч-відповідь.

Відповідаючи на питання журналіста Telefoot, головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам відзначив гру збірної України в першому матчі та розповів, як він налаштовує гравців на матч-відповідь.

«Мораль першого матчу хороша. Після такого повороту нам потрібно трохи часу, щоб зібратися. Ми налаштовуємось на матч у вівторок: потрібно переломити тенденцію, яка склалася. 2:0 - це негативний результат, але він ще не остаточний.  Варан відновив тренування. Все пройшло добре. Він буде тренуватися сьогодні, сподіваюсь, у вівторок зіграє. Чи маю покликати когось на підсилення? У мене є достатньо гравців, які будуть грати в основі. Якби я мав сумніви на цю позицію – то зателефонував би комусь. Я не скажу вам, хто буде грати, а хто не буде. Ми зіграли проти хорошої команди, яка продемонструвала жагу до перемоги. Збірна України показала гру дуже високого рівня. Для нас це був звичайний матч. Українці, вочевидь, були більше налаштовані на перемогу. Ми отримали ляпас. Тепер повинні використати шанс, який маємо. Це реально».

«У нас є якісні гравці, колективна сила. Я попередив футболістів: ми не повинні робити ті ж самі помилки на «Стад де Франс». Це має бути нестандартний матч. Ми повинні грати в гру дуже високого рівня, без розрахунку, повинні чинити шалений тиск. Це буде підтримувати високий темп протягом всієї гри», - підкреслює Дешам.