Олімпійський чемпіон у складі збірної СРСР і колишній форвард московського «Динамо» Ігор Добровольський прокоментував ідею створення Об'єднаного чемпіонату Росії і України.
«Це маячня! Для чого це потрібно? Був сухий закон в Америці, ми - дурні, повторили. І що вийшло? Не бачу сенсу в Об'єднаному чемпіонаті. Хочете, щоб знову 25 років збірна не потрапляла на Олімпіаду? », - Сказав Ігор Добровольський.