П’ятов: «Тренер – єдиний наш авторитет»

Динамо Київ 17 Листопада, 14:38 1181
П’ятов: «Тренер – єдиний наш авторитет» | 19-27
Воротар нашої збірної розповів про перемогу над французами та підготовку до другого матчу.

"Головне - потрапити на чемпіонат світу в Бразилії»,  - вважає Андрій. «У нас талановиті хлопці, дуже сильні футболісти. Я в них впевнений. Наприклад, ні для кого не секрет, наскільки стабільно на високому рівні заграв Олександр Кучер. Він став досвідченим, він підказує, може накричати в якихось моментах. Видно, як він викладається на всі 150%. Вважаю, що те, що ми мало пропускаємо - запорука нашого успіху».

«Нам буде не вистачати Кучера. Але у нас є, ким його замінити. У нас є Ракицький. Думаю, він чудово розуміє, яка відповідальність лежить на команді, і впорається зі своїм завданням. Головне, щоб захисники підказували один одному при зміні позицій футболістів. І я намагаюся їм підказувати, коли це необхідно», - продовжує воротар.

«Будь-яка гра - важка. Навіть виїзний матч з Сан-Марино можна виділити, адже у суперників також були якісь моменти. З тією ж Молдовою ми вигравали з рахунком 2:0, розслабилися і пропустили гол на 80-й хвилині. У кожній грі потрібна максимальна концентрація. Не скажу, що французи створили багато моментів, але потрібно було бути уважним: підказувати захисникам, грати ногами».

«Ми переглядали перший матч із Францією, аналізували наші дії. Не скажу, що ми дуже вдало діяли протягом усього матчу. Тренер вказав нам на велику кількість зроблених помилок. Нічого ідеального не буває, ми вчимося на своїх помилках. Головний тренер - єдиний авторитет для нас».

«Важкий буде матч. Але це футбол. Ця напруга емоцій, переживань. Ми дуже серйозно налаштовуємося на гру і віримо в свої сили. Ми - єдине ціле!». Успіху вам, хлопці!