"Не важливо, граю я чи сиджу на лаві, я повинен нормально до цього ставитися", - зазначає Матьє під час інтерв’ю ресурсу Clairefontaine. "Я поважаю вибір тренера".
"Дешам вибрав 11 найсильніших, на його думку гравців. А що я можу сказати? Я ж в цю компанію не вписувався", - пожалівся футболіст.