Гол Олега Гусєва на 44-й хвилині матчу з «Олександрією» (0:2) визнаний глядачами програми «ПроФутбол» найкрасивішим у 20-му турі української Прем'єр-ліги.
Це взяття воріт потрапить у голосування за Гол місяця.
Гол Олега Гусєва на 44-й хвилині матчу з «Олександрією» (0:2) визнаний глядачами програми «ПроФутбол» найкрасивішим у 20-му турі української Прем'єр-ліги.
Це взяття воріт потрапить у голосування за Гол місяця.