Сахо: Віддамо всі сили, у нас немає вибору

Динамо Київ 17 Листопада, 19:42 1030
Сахо: Віддамо всі сили, у нас немає вибору | 19-27
Захисник збірної Франції Мамаду Сахо дав коментар про майбутній поєдинок зі збірною України.
 
Програвши в Києві з різницею у два м'ячі, "гальські півні" поставили під сумнів свій вихід на мундіаль у Бразилії. Враховуючи той факт, що нинішньому році збірна України пропустила всього лише два м'ячі, домогтися позитивного результату французам буде дуже непросто. Тим не менш, Сахо не втрачає надії:
 
"Поразка в Києві залишилася позаду, з цієї зустрічі були зроблені висновки, і ми не можемо до неї повернутися. Що стосується суперника, це хороша, бойова команда, але я не хочу говорити про Україну. Значення для мене має команда Франції, і ми будемо думати про нашу кваліфікації на чемпіонат світу, а не про їхню гру. Ми віддамо всі сили, у нас немає вибору", - цитує Сахо французька преса