М’яч у ворота «Волунтарі» Артем забив головою, після чого поділився враженнями в «Інстаграмі»:
- В «Динамо» стільки за 10 років не забив, - відповів Мілевський одному з підписників.
М’яч у ворота «Волунтарі» Артем забив головою, після чого поділився враженнями в «Інстаграмі»:
- В «Динамо» стільки за 10 років не забив, - відповів Мілевський одному з підписників.