Григорчук: гравці України вийшли на такий рівень, що були готові до Франції

Динамо Київ 17 Листопада, 21:14 788
Григорчук: гравці України вийшли на такий рівень, що були готові до Франції | 19-27
Головний тренер одеського "Чорноморця" Роман Григорчук залишив коментар до перемоги збірної України над французами, відзначивши ставлення до справи і рівень гри українських футболістів, які перемогли французів у першому матчі плей-офф чемпіонату світу - 2014 з рахунком 2:0.



"Чекав і вірив у перемогу збірної України. Футболісти продемонстрували зразкове ставлення, коли ти граєш за свою країну. Давно не бачив такого ставлення. Федецький зіграв добре, але я б додав, що тренерської установкою було завдання закрити варіанти, щоб Рібері зміщувався в середину поля. Як тільки цього не відбувалося, відбулися ті півтора моменти біля воріт збірної України.

Наші гравці вийшли на такий рівень, що були готові до Франції», - повідомив Григорчук в ефірі телеканалу "2 +2".