«Динамо» продовжить оренду землі своєї бази на 25 років

Динамо Київ 20 Квітня, 11:59 748
«Динамо» продовжить оренду землі своєї бази на 25 років | 19-27
Депутат Київради Олександр Пабат розповів про плани «Динамо» на навчально-тренувальну базу у Конча-Заспі.
«Якою буде собівартість тренувань «Динамо»? Скільки знайде чи втратить бюджет міста? У разі зволікання з продовженням договору оренди навчально-спортивної бази «Конча-Заспа» на Столичному шосе, 45.

Комісія Київради з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту не визначилася в цифрах ні за термінами тривалості оренди, ні за ставкою для бази головного ФК Києва. Запропоновані умови, які передбачають оренду на 25 років під 3% - відгуку депкорпусу не знайшли», - написав Пабат у Facebook.