«Ми нікого не переконуємо. Взагалі, в нас така політика, хто хоче йти – просим дуже. Ми нікого не тримаємо, тому що це нічого не дає. Тільки нехай платять гроші за них, і немає проблем ніяких. Ми ще будемо розмовляти. Я би хотів, щоб ми оновили команду. Основні футболісти залишаться. Нам потрібні гравці, які створять конкуренцію. Тоді то буде команда, а так… Особливо це стосується українських футболістів, тому що конкуренції там практично немає. В нас вікова команда, видно що дехто вже «не тягне». Потрібно освіжати молоддю. Ми вже це відчуваємо. Треба взяти молодих. Які хочуть грати, мають амбіції – тоді можна думати про чемпіонство. А так, якщо команда йде на першому місці, а половина футболістів «дурня валяють» на полі – ми такого не можемо допустити», - сказав Маркевич в ефірі 2+2.
Мирон Маркевич: «Команда йде на першому місці, а половина футболістів «дурня валяють» на полі»
Головний тренер харківського «Металіста» розповів, які міри буде прийнято для завоювання харків’янами чемпіонства в майбутньому.