«Я зустрівся з ними і я знаю, що вони дійсно хочуть перемогти. Поразка їх дуже засмутила, але, водночас, і мотивовувала. Вони повинні віддати багато енергії і бажання і довести, що гідні путівки до Бразилії. На стад «Стад де Франс» буде завершення дуелі. В першому матчі збірна Франції не була командою. Вони лише робили вигляд, що грають разом. Але вдома вболівальники швидко запалюються, коли команда дає надію, грає краще - це важливо, коли команді потрібно перемогти і переламати хід протистояння. 2-0 – дуже неприємний рахунок, але в таких матчах на це не потрібно зважати», - підсумовує Ле Гре.
Ле Гре: «Вони робили вигляд, що грають разом»
Президент федерації футболу Франції Ноель Ле Гре зустрівся з гравцями «Ле Блюс» і вважає, що цього разу вони дійсно налаштовані на перемогу.