Президент «Динамо» Київ Ігор Суркіс висловив власну позицію стосовно «справи Дишленковича».
- «Я сьогодні не говорю про те, що «Металісту» потрібно зарахувати поразку, але вони повинні це врахувати, поважати нас - мене, Ахметова, Коломойського, поважати інші клуби і привести наші регламентні норми в нормальний стан. А не намагатися якоюсь хитрістю ставити на футбольному полі 8 легіонерів і 3 українця. Ми всі в рівних умовах. За рахунок того, що вони мають харківського адвоката, вони захищають речі, які на сьогоднішній день неправомірні і не повинні бути в українському футболі», - підкреслює Ігор Суркіс в ефірі програми «Великий футбол».