Дідьє Дешам проводить тренування за закритими дверима

Динамо Київ 18 Листопада, 10:16 865
Дідьє Дешам проводить тренування за закритими дверима | 19-27
Збірна Франції повернулася на батьківщину наступного дня після поразки на НСК «Олімпійський». Після швидкого сніданку в готелі Radisson Blu французька делегація вилетіла з Києва близько 10-ої години за київським часом.

Збірна Франції повернулася на батьківщину наступного дня після поразки на НСК «Олімпійський». Після швидкого сніданку в готелі Radisson Blu галльська французька вилетіла з Києва близько 10-ої години за київським часом.

 Цікаво, що на свою базу в Клерфонтане команда повернулася не в повному складі. Три представника тренерського штабу Дідьє Дешама - Гай Стефан, Франк Равіо (наставник воротарів) і Ерван Ле Прево - відразу ж після посадки віправилися до місця матчу-відповіді, щоб особисто оцінити стан газону на «Стад де Франс».

У суботу, 16 листопада гравці пообідали вже у своїй резиденції і до 17.30 зібралися в кімнаті для теоретичних занять, щоб вже через півгодини провести на одному з полів Національного центру футболу відкриту для ЗМІ тренування.

Після заняття в присутності кількох сотень уболівальників, які оплесками зустрічали кожну вдалу дію «ле бле», футболісти провели нетривалу автографсесію, а потім розділилися на три групи. Юго Льоріс, Патріс Евра, Франк Рібері та Самір Насрі віддалилися в приміщення чи то для особистих бесід, чи то для якихось певних процедур. Решта гравців, які брали участь у київському матчі, бігали підтюпцем, в той час як їх партнери відпрацьовували удари по воротах, які захищали Манданда і Ландро, а потім пограли в «дир-дир».

У неділю вранці Дідьє Дешам дав прес-конференцію, після чого двері бази в Клерфонтане наглухо зачинились. Додамо, що хворих або травмованих у команді немає, а точно пропустить поєдинок проти нашої збірної дискваліфікований центральний захисник Лоран Кошельні.