Руслан Ротань: «Все йде за планом»

Динамо Київ 18 Листопада, 10:40 816
Руслан Ротань: «Все йде за планом» | 19-27
Перед відльотом до Франції півзахисник збірної України Руслан Ротань поспілкувався з журналістами.

- Всі розуміють, що Франція - одна з кращих команд Європи. Тому і мови не може бути про самомпевненість. Зараз найголовніше - відновитися після важкого матчу, що ми і робимо. І з усією відповідальністю підійти до цієї зустрічі.

- Як відчуваєш, встигли відновитися?

- У принципі, ми працює по графіку, коли доводиться грати через три дні на четвертий. Все йде за планом.

- Франція може додати в порівнянні з першою грою?

- Виходячи з результату, французи будуть прагнути додати. Це - однозначно.

- Чи готові грати на нічию?

- Нам взагалі не потрібно про це думати. Такі думки ні до чого доброго не приведуть. Це - вирішальний матч. І викладатися потрібно буде відповідним чином.