100 000 у.о. за Блохіна, Беланова та Шевченка

Динамо Київ 18 Листопада, 12:35 1667
100 000 у.о. за Блохіна, Беланова та Шевченка | 19-27
В Одесі з'явиться сквер футболу і стела власникам "Золотого м'яча".

В Одесі з'явиться сквер футболу і стела власникам "Золотого м'яча".

Про це повідомив засновник одеської громадської організації "Клуб любителів футболу" Еммануїл Ганев. За словами ентузіаста, сквер розташований на прилеглій території до будівельного ринку "Селянка" на Таїрово, де місяць тому велика пожежа знищила унікальний футбольний музей. "Це зелена зона, на якій ми вже 10 років утримуємо дитячий майданчик, спортзал. Тепер там виросте цілий комплекс, а в центрі буде дев'ятитонна стела трьом власникам "Золотого м'яча" - Олегу Блохіну, Ігорю Бєланову і Андрію Шевченку ", - розповів Еммануїл.

Згідно з проектом, у центрі скверу буде розташовуватися стела, на якій позаду будуть барельєфи трьох українських футболістів - володарів " Золотого м'яча", а попереду будуть викарбувані імена всіх світових його власників. За стелою з'явиться Алея Кубків, де на 14-ти гранітних постаментах стоятимуть копії знаменитих кубків: України, Світу, Європи, Азії, Ліги Чемпіонів, Ліги Європи і т.д.

Сквер футболу планують відкрити до літа 2014-го, він буде обнесений огорожею футбольної тематики, а на території стоятимуть "футбольні" лавки і світильники у формі м'ячів.

За словами головного вболівальника Одеси, проект буде фінансуватися за громадські кошти із залученням спонсорських інвестицій. Одна тільки стела за приблизними підрахунками обійдеться громадським працівникам у 100 тисяч доларів. Влада каже: якщо буде потрібно - допоможуть.