Рібері: тримайте мене троє

Динамо Київ 18 Листопада, 15:20 2405
Рібері: тримайте мене троє | 19-27
Півзахисник збірної Франції думає, що він в змозі вирішити долю матчу.

"Я згадую тиск, який чинила на нашу команду преса в 2006 році, перед матчем чемпіонату світу зі збірною Того - яку ми обіграли з рахунком 2:0", - згадує Франк під час спілкування із французькою пресою. "Тоді ми зрозуміли, що збірна Франції - машина. Зараз я теж впевнений в команді і в собі".

"Ніколи не відчував себе таким сильним, я просто на вершині, на піку форми!", - захоплюється собою Рібері. "Суперник, напевно, виділить двох або трьох гравців, щоб мене опікувати. Звільниться простір для моїх партнерів по команді...".