Олександр Іщенко: "Треба відзначити Едмара"

Динамо Київ 18 Листопада, 16:34 728
Олександр Іщенко: Треба відзначити Едмара | 19-27
Експерти програми «Профутбол» про перемогу України над Францією.

Олександр Іщенко: Хотілося б частіше дивитися на таку гру нашої збірної. У захисті проти Рібері відпрацьовував і Ярмоленко, і Ротань. Цей матч може бути наочним посібником, і обов'язково зробимо викладення.

Треба відзначити Едмара. Було сюрпризом, в тому числі і для нас: рідко буває, коли центральний півзахисник так високо пресингує. У «Металісті» він так не грає, і в збірній раніше не грав, а діяв ближче до Ротаня. Едмар із Зозулею затероризували Францію і змусили помилятися.