Поширена у вітчизняних ЗМІ інформація про те, чому голкіпер «біло-синіх» залишився в Києві виявилася недостатньо точною.
Причиною виявилася не застуда, а харчове отруєння.
За інформацією наданою клубним лікарем офіційному сайту «Динамо» (Київ) Леонідом Мироновим, зараз Максим йде на поправку, здає останні аналізи в клініці «Борис» і через пару днів повернеться в загальну групу, де готуватиметься до поєдинку з «Говерлою».