Максим Коваль повернеться в стрій через пару днів

Динамо Київ 18 Листопада, 16:51 845
Максим Коваль повернеться в стрій через пару днів | 19-27
Напередодні вильоту збірної України до Франції в розташування «Динамо» повернувся голкіпер Максим Коваль.

Поширена у вітчизняних ЗМІ інформація про те, чому голкіпер «біло-синіх» залишився в Києві виявилася недостатньо точною.

Причиною виявилася не застуда, а харчове отруєння.

За інформацією наданою клубним лікарем офіційному сайту «Динамо» (Київ) Леонідом Мироновим, зараз Максим йде на поправку, здає останні аналізи в клініці «Борис» і через пару днів повернеться в загальну групу, де готуватиметься до поєдинку з «Говерлою».