Як Кварцяний лютував на своїх гравців після матчу із "Динамо". АУДІОЗАПИС

Динамо Київ 18 Листопада, 18:06 11411
Як Кварцяний лютував на своїх гравців після матчу із Динамо. АУДІОЗАПИС | 19-27
В загальному доступі опинився аудіозапис післяматчевого "розбору польотів", який своїм підопічним влаштував Віталій Кварцяний після поразки від "Динамо".

 

Тут і погрози Віталія Володимировича оштрафувати гравців на половину зарплати, і рівняння на диктаторів Сталіна та Лукашенка, і ще багато чого. Запис воістину унікальний - такого потоку нечуваної люті від наставника "Волині" ви ще, напевно, не чули.

 

Увага! Ненормативна лексика!