Сайт Visir повідомляє, що Маріо Манджукич, Даріо Срна, Никица Йелавіч, Ведран Чорлука, Ніко Кранчар, Едуардо, Матео Ковачич і Домагой Віда після матчу побували в барі, де скуштували пива. Більше того, за даними джерела, компанія випила 70 келихів алкоголю - майже по 10 на кожного.
Більше того, футболісти допили пиво тільки в чотири ранку в суботу, а святкування нічийного результату тривало до п'ятої ранку.
Нагадаємо, що матч-відповідь відбудеться завтра ввечері.