«Результат не на руку, але є друга гра. Думаю, якщо «гірники» будуть показувати таку гру, як у першому таймі - гостру, з хорошими фланговими підключеннями, прострільними передачами та моментами - шанси є», - сказав Шевченко в ефірі каналу «Футбол 1».
Андрій Шевченко: «Якщо «Шахтар» гратиме так, як у першому таймі - шанси є»
Помічник головного тренера збірної України висловив свою думку щодо того, чи на руку донецькому «Шахтарю» нічия (2:2) у домашньому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи з «Севільєю».