Колишній гравець збірної України Сергій Нагорняк перед матчем-відповіддю на «Стад де Франс» відзначає посилення гри української збірної в другому таймі та говорить про долю талану на нашу користь.
– Зозуля, Едмар, інші гравці атаки почали частіше чіплятися за м'яч і контролювати його. Активізувалися також Ротань зі Степаненком. Французи просто виявилися не готовими до того, що збірна України буде з ними грати так щільно, що не дасть дихати. Вони почали нервувати. Рібері на полі взагалі не було видно, Федецький його повністю виключив із гри. Поступово перевага переросла в гол. Хоча, звичайно, не обійшлося й без талану на нашу користь: Насрі вийшов один на один і пробив у П'ятова, а Кошельни не влучив у ворота, коли наш голкіпер припустився єдиної помилки за весь матч.
Що допомогло Зозулі стати героєм матчу — забити самому і «заробити» пенальті?
— Величезна працьовитість. Вона з надлишком компенсує брак майстерності. Роман у домашній грі просто «вимотав» французьких захисників.