Неприємну м'язову травму отримав динамівець Сергій Люлька, який виступає на правах оренди в цьому сезоні за ужгородську «Говерлу».
Зараз захисник повернувся до Києва, де лікується на клубній базі "біло-синіх".
2013-й футбольний рік для Сергія вже завершений.