«Андрію, ти вже не раз закривав рот усім доброзичливцям і з задоволенням зробиш це знову, ну а поки клоуни виписують коментарі, респект справжнім уболівальникам», - написала Інна Ярмоленко у соціальній мережі Instagram.

«Андрію, ти вже не раз закривав рот усім доброзичливцям і з задоволенням зробиш це знову, ну а поки клоуни виписують коментарі, респект справжнім уболівальникам», - написала Інна Ярмоленко у соціальній мережі Instagram.
