Вже другий раз Україна проводить матч-відповідь плей-оф на виїзді і першого разу наші хлопці зазнали поразки від Німеччини з рахунком 1:4. "На мій погляд, зараз ситуація кардинально відрізняється від тієї, що була в протистоянні з Німеччиною", - наводить слова Віктора Вацка газета "Сегодня". "Тоді після домашньої гри була результативна нічия, зараз "суха" перемога в два м'ячі".
"Зрозуміло, що наші тренери будуть говорити: "Хлопці, забули про все, все починаємо з нуля". Але в підсвідомості у всіх результат першого матчу засів дуже міцно", - вважає коментатор і тут же прогнозує: "Ми виграємо 2:0! І навіть якщо першими пропустимо гол - нічого страшного, продовжуємо вигравати 2:1!".