Федецький: Мандражу немає, хлопці адекватно дивляться на ситуацію

Динамо Київ 19 Листопада, 16:56 633
Федецький: Мандражу немає, хлопці адекватно дивляться на ситуацію | 19-27
Захисник збірної України Артем Федецький, який пропустить сьогоднішню гру на "Стад де Франс" через дискваліфікацію, оцінив шанси "синьо-жовтих" на позитивний результат.

 

"Мандражу немає. Як і шапкозакидальних настроїв. Ми зробимо все, щоб скористатися наданим шансом. Всі хлопці адекватно дивляться на ситуацію. Ми виграли тільки перший бій. У Парижі нам буде набагато складніше. Шанси розцінюю як 51 на 49 на нашу користь", - сказав Федецький.