"Мандражу немає. Як і шапкозакидальних настроїв. Ми зробимо все, щоб скористатися наданим шансом. Всі хлопці адекватно дивляться на ситуацію. Ми виграли тільки перший бій. У Парижі нам буде набагато складніше. Шанси розцінюю як 51 на 49 на нашу користь", - сказав Федецький.
Федецький: Мандражу немає, хлопці адекватно дивляться на ситуацію
Захисник збірної України Артем Федецький, який пропустить сьогоднішню гру на "Стад де Франс" через дискваліфікацію, оцінив шанси "синьо-жовтих" на позитивний результат.