- Дьемерсі, чи дивився ти матч Україна - Франція і за кого вболівав?
- У даному протистоянні я зайняв нейтральну позицію. Вважаю, нехай переможе найсильніший.
- Хто є фаворитом даної пари? Чи реально французам відігратися з 0:2?
- Фаворита виділити складно. Згоден, що вирівняти ситуацію після поразки в Києві французам буде непросто. Преса зараз робить на них серйозний тиск, а відступати їм нікуди. Що стосується українців, то їх головним промахом може бути гра від оборони, якщо вони приїдуть за нічиєю.
- Сьогоднішній матч будеш дивитися в колі сім'ї? Чи віддаси перевагу перегляду в якомусь барі з друзями?
- Буду вдома, подивлюся з сім'єю.