«Запануєм і ми браття»... Франція – Україна: 3:0

Динамо Київ 19 Листопада, 22:12 1068
«Запануєм і ми браття»... Франція – Україна: 3:0 | 19-27
Здавалося, Бразилія так близько. Матч у Києві дарував великі надії, але «не так сталося, як гадалося». Французи перед рідними вболівальниками «не впали обличчям в бруд» – рвали і метали.

Результат на табло. Історію написано. Нашим хлопцям просто хочеться подякувати за гру, за всі ті прекрасні пережиті моменти починаючи з матчу проти Польщі. Кожен з нас може з гордістю сказати – Україна має сильну збірну, на чолі якої – чудовий тренер Михайло Фоменко. «Запануєм і ми браття у своїй сторонці», - так воно і буде.

Перший тайм матчу просто хочеться забути. Збірна України майже нічого не створила. Натомість отримали два м’ячі у свої ворота. Французи зряче підійшли до матчу: швидкий гол, за ним другий. Не варто забувати, що один забитий м’яч в наші ворота арбітр скасував через офсайд.

Рахунок у матчі відкрив Мамаду Сахо на 22-ій хвилині:

За ним рахунок подвоїв Карім Бензема на 34-ій:

Справжнім жахом для українського вболівальника стало видалення Хачеріді на 47-ій хвилині. Стримати французів стало ще важче – це й вилилося в забитий м’яч.

Третій гол скоріш за все є автоголом. Олег Гусєв - 74-та хвилина:

 

По суті, переламати хід матчу було важко. Французи дійсно показали гонор. Виграти і пройти далі: було справою честі.

Нашим хлопцям хочеться від усього серця подякувати за гру. Подякувати нашому тренеру. Після гри з чорногорцями в збірну України майже ніхто не вірив – сьогодні вони об’єднали всю країну. Михайло Фоменко приведе цей склад до великих перемог. «Запануєм і ми браття у своїй сторонці», - так воно і буде. 

Огляд матчу: