Андрій отримав покарання за інцидент у матчі «Шахтар» - «Динамо». Тоді футболіст у неігровому епізоді вдарив опонента Тараса Степаненка та був видалений з поля.
Згадаємо, як це було.
Андрій отримав покарання за інцидент у матчі «Шахтар» - «Динамо». Тоді футболіст у неігровому епізоді вдарив опонента Тараса Степаненка та був видалений з поля.
Згадаємо, як це було.