"Ми вже дуже давно не бачили такого Стад де Франс", - наводить слова Франка Рібері Lequipe. "Ми добряче дали під зад Україні. Ми прокинулися і до останніх хвилин контролювали ситуацію, ми все довели на полі. Ми дуже, дуже щасливі".
"Було б сумно не побачити Францію в Бразилії. Ми вийшли на поле, щоб потрапити на чемпіонат світу", - зазначив футболіст.