Олександр Мартиненко: «Сьогодні на війну вийшла Франція»

Динамо Київ 19 Листопада, 22:49 974
Олександр Мартиненко: «Сьогодні на війну вийшла Франція» | 19-27
Генеральний директор інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» Олександр Мартиненко прокоментував поразку збірної України на «Стад де Франс».

 

«Після першого матчу говорили про те, що французи вийшли грати в футбол, а збірна України на війну. Так от: сьогодні на війну вийшла Франція, але граючи в футбол. Не знаю якими були психологічний і фізичний стан нашої команди: тут тренерам видніше. Але явно не таке, яке було потрібно. А французи вийшли на останній, вирішальний бій в себе вдома. Вони розповідали всім, що це матч «життя», «смерті» - все, що завгодно. При цьому не варто забувати, що це люди, які вміють грати в футбол. Рібері, все-таки, кандидат на «Золотий м’яч». Що б там не говорили – тепер він його отримає. Там грають серйозні гравці. Ми «стрибнули вище голови» в Києві. Це чудово, ми молодці. Але зверніть увагу: французи змінили 5 гравців – вийшли не гірші попередніх. А деякі – краще. Один з них став сьогоднішнім героєм. Це називається глибина складу», - сказав Олександр Мартиненко в ефірі телеканалу «Інтер».